SĀKUMS

Aktualitātes

Oct 12

Jau kādu laiku Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) Kurzemē rīko Kurzemes Biznesa kluba vakarus, kuros tiekas Kurzemes uzņēmēji, Kurzemes novadu domes pārstāvji un visi citi interesenti, lai iepazītos viens ar otru, lai prezentētu sevi, lai uzklausītu LTRK uzaicināto viesu prezentācijas un diskutētu par dažādām sev interesējošām tēmām. Pirmoreiz, šī gada 5.oktobrī LTRK sadarbībā ar Talsu komersantu klubu (TKK), Talsu novada domi un AS Citadeles banku šādu vakaru rīkoja arī Talsos.

WhatsApp Image 2017-10-10 at 15.18.36

Biznesa kluba vakaru atklāja LTRK Ziemeļkurzemes nodaļas vadītājs Salvis Roga, kurš visus klātesošos iepazīstināja ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras funkcijām un pienākumiem, ar aktualitātēm, ar jau paveikto un vēl darāmo, kā arī ar to, ka Talsu novada uzņēmēji aktīvi iesaistās ne tikai Talsu komersantu kluba darbībā, bet arī Tirdzniecības un rūpniecības kameras darbībā, tā piemēram, LTRK Kurzemes padomē ir SIA Krauzers valdes priekšsēdētājs Andis Araks, bet LTRK mazo un vidējo uzņēmumu padomē ir Pro Invest.lv vadītāja Lienīte Skaraine.

Oct 03

Turpinot iesākto tradīciju, šī gada 26.septembrī Talsu komersantu kluba (TKK) valde tikās ar Talsu novada pašvaldības vadību: Talsu novada domes priekšsēdētāju Edgaru Zelderi, Talsu novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieku administratīvajos, finanšu un izglītības jautājumos Daini Karolu, Talsu novada domes priekšsēdētāja vietnieci attīstības, kultūras un sporta jautājumos Ilzi Indriksoni, Talsu novada domes priekšsēdētāja vietnieku tautsaimniecības, sociālajos un veselības jautājumos Normundu Tropiņu, izpilddirektoru Modri Jaunvalku un Tautsaimniecības komitejas priekšsēdētāju Edmundu Demiteru. Šoreiz tikšanās notika, lai Talsu novada pašvaldības pārstāvji atbildētu uz Talsu komersantu kluba biedru sagatavotajiem jautājumiem.

TKK_TNP 26.09.2017.

Sep 07

Šīs vasaras izskaņā 30.augustā Talsu komersantu kluba biedri tikās savā kārtējā kopsapulcē. Talsu komersantu klubs pagājušā gada novembrī nosvinēja savu kopā būšanas desmitgadi. Šajā laikā ir daudz kas izdarīts un daudz kas piedzīvots, ir mainījušies biedri, kāds pienācis klāt, kāds aizgājis prom, bet doma, ka kopā var paveikt vairāk, ir palikusi. Tikai ir jāpārskata savas kopā būšanas mērķi un jāizvirza jauni, un katram biedram pašam sev jāpajautā: kāpēc es vēlos būt komersantu klubā un kā es varu būt noderīgs Talsu komersantu klubam un kā komersantu klubs var būt noderīgs man. Lai šo uzdevumu paveiktu, talkā tika ņemta ACC, asociēti sertificēts koučs, komandu koučs, mentors Inita Lūka.

TKK pilnsapulceAptaujas

Pašlaik nav pieejama neviena aptauja

Tuvākie notikumi

novembris 2017
P O T C P Se Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3