INFORMĒ

Mūsu uzņēmēji

Oct 07

Talsu Komersanta klubs, Talsu novada pašvaldība un Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina interesentus uz “Biznesa rīta” semināru “Valdes locekļu atbildība par kapitālsabiedrības nodokļu parādiem”, kas notiks šā gada 10.oktobrī, plkst. 11:00, Talsu Tautas nama Tornīša zālē.
Kapitālsabiedrības valdes locekļa darbs ir saistīts ne tikai ar tiesībām, bet arī ar pienākumiem, tai skaitā pienākumu atbildēt par vadītajai kapitālsabiedrībai nodarītiem zaudējumiem. Kopš 2015. gada papildus šai vispārīgajai valdes locekļu atbildībai likumā ir noteikta personīga valdes locekļu atbildība par kapitālsabiedrības nodokļu parādiem, kā arī specifiska atbildība sabiedrības maksātnespējas iestāšanās gadījumā.

Par atbildības iestāšanās priekšnoteikumiem, par nodokļu parādu piedziņas procesu un kādi pasākumi būtu jāveic, lai izvairītos no atbildības iestāšanās par nodokļu parādiem, par šiem un citiem jautājumiem atbildes varēs rast semināra laikā.Ar vērtīgu informāciju un noderīgiem padomiem seminārā dalīsies eksperts Jevgēnijs Salims, ZAB “Kļaviņš Ellex” praktizējošs zvērināts advokāts.Jevgēnijam ir vairāk nekā 20 gadu juridiskā pieredze tiesību normu piemērošanā un strīdu risināšanā Latvijā, sākotnēji kā tiesnesim un šobrīd kā praktizējošam advokātam. Jevgēnijs regulāri konsultē klientus par dažādiem sarežģītiem Latvijas komercdarbības tiesību aspektiem un pārstāv klientu intereses tiesā (tai skaitā Augstākajā Tiesā un Satversmes Tiesā) un šķīrējtiesā. Jevgēnijs ir piedalījies likumdošanas darba grupās, sniedzot savu ieguldījumu Latvijas Civilprocesa likuma, Maksātnespējas likuma un citu ar komercdarbību saistītu tiesību aktu izstrādē, kā arī aktīvi piedalās dažādās Latvijas Tieslietu ministrijas un Ārvalstu investoru padomes Latvijā organizētās darba grupās.

Dalība seminārā: bez maksas!
Reģistrēšanās dalībai līdz š.g. 9.oktobrim, sūtot pieteikumu uz e-pastu seminari.ventspils@chamber.lv. Papildu jautājumu gadījumā aicinām zvanīt 26032981.Aptaujas

Pašlaik nav pieejama neviena aptauja

Tuvākie notikumi

maijs 2020
P O T C P Se Sv
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31