SĀKUMS

Aktualitātes

Oct 12

Jau kādu laiku Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) Kurzemē rīko Kurzemes Biznesa kluba vakarus, kuros tiekas Kurzemes uzņēmēji, Kurzemes novadu domes pārstāvji un visi citi interesenti, lai iepazītos viens ar otru, lai prezentētu sevi, lai uzklausītu LTRK uzaicināto viesu prezentācijas un diskutētu par dažādām sev interesējošām tēmām. Pirmoreiz, šī gada 5.oktobrī LTRK sadarbībā ar Talsu komersantu klubu (TKK), Talsu novada domi un AS Citadeles banku šādu vakaru rīkoja arī Talsos.

WhatsApp Image 2017-10-10 at 15.18.36

Biznesa kluba vakaru atklāja LTRK Ziemeļkurzemes nodaļas vadītājs Salvis Roga, kurš visus klātesošos iepazīstināja ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras funkcijām un pienākumiem, ar aktualitātēm, ar jau paveikto un vēl darāmo, kā arī ar to, ka Talsu novada uzņēmēji aktīvi iesaistās ne tikai Talsu komersantu kluba darbībā, bet arī Tirdzniecības un rūpniecības kameras darbībā, tā piemēram, LTRK Kurzemes padomē ir SIA Krauzers valdes priekšsēdētājs Andis Araks, bet LTRK mazo un vidējo uzņēmumu padomē ir Pro Invest.lv vadītāja Lienīte Skaraine.

Pēc šīs uzrunas sekoja dalībnieku iepazīšanās, kur pāris minūtes katram dalībniekam vajadzēja sevi prezentēt un tad jau klātesošos uzrunāja Talsu novada domes priekšsēdētājs Edgars Zelderis, kurš pateicās LTRK, AS Citadeles bankai par Biznesa kluba vakara rīkošanu Talsos un deva vārdu Talsu novada domes priekšsēdētāja vietniecei attīstības, kultūras un sporta jautājumos Ilzei Indriksonei, kura klātesošajiem prezentēja, kādi ir Talsu novada pašvaldības darbi šodien un rīt. Pēc šīs prezentācijas notika diskusija par Talsu novada attīstību, par jauno cilvēku neizbraukšanu no novada un lielpilsētu iedzīvotāju atgriešanu Talsu novadā. Uzņēmējiem šobrīd ir aktuāls jautājums par darbaspēku Latvijā un novadā, tāpēc Talsu novada pašvaldībai tika uzdots jautājums par viesstrādnieku ievešanu Latvijā. Uz ko Edgars Zelderis atbildēja, ka darba devējam, viesstrādnieks Latvijā šobrīd ļoti dārgi izmaksā, tāpēc uzņēmēji varbūt var padomāt par algu palielināšanu vietējiem iedzīvotājiem, lai viņiem nebūtu jādodas prom. Klātesošie pauda viedokli, ka bērniem ir jāieaudzina patriotisms, lai viņi nedotos prom no novada, no valsts un tas ir jādara ne tikai ģimenē, bet visai sabiedrībai kopumā. Tāpat būtu svarīgi bērniem dot izpratni par profesijām, jo šobrīd, kad informācijas ir tik daudz, bērniem un jauniešiem ir ļoti maz zināšanu, ko katrs profesijas pārstāvis dara, viņi ir tālu no reālās dzīves. Tāpēc bērnos būtu jārada izpratne par dažādām profesijām un tad tas arī varbūt palīdzētu viņus noturēt novadā pēc skolas beigšanas.

Turpinot Biznesa kluba vakaru, visus vakara dalībniekus uzrunāja AS Citadeles banka valdes locekle Santa Purgaile, kura dalījās savā pieredzē un stāstīja par to „Kas ļautu būt efektīvākam”.

Jau iepriekš Talsos ir notikuši LTRK organizētie Biznesa rīti, bet šāds Biznesa kluba vakars bija jauns formāts. Šā pasākuma mērķis bija veicināt savstarpēju sadarbību starp LTRK, Talsu novada pašvaldību un uzņēmējiem. Tikai rīkojot tikšanās un veidojot diskusijas, visi kopā var virzīties uz priekšu, nospraust jaunus mērķus un īstenot jaunas idejas. Tāpēc ir doma, ka turpmāk šādi Biznesa kluba vakari tiks rīkoti vienu reizi ceturksnī.Aptaujas

Pašlaik nav pieejama neviena aptauja

Tuvākie notikumi

jūlijs 2018
P O T C P Se Sv
25 26 27 28 29 30

Kategorija: GeneralTalsu pilsētas svētki "Uzņēmēju placis"

Close
30. jūnijs Plkst. 9.00

Talsu ezera promenādē no plkst.9.00-15.00 Talsu komersantu kluba biedru telts.

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5