SĀKUMS

Aktualitātes

Mar 22

Pēc Talsu komersantu kluba (TKK) valdes vēlēšanām š.g. janvārī, 28.februārī TKK jaunā valde tikās savā pirmajā valdes sēdē. Bez valdes: Janas Kalējas, Eliko Bērziņas. Aināra Lūka, Zinta Vicinska un Kaspara Eihes, valdes sēdē piedalījās TKK biedri: Andis Araks, Baiba Freināte, Edmunds Demiters, Egils Bariss, Ineta Erķevica, Laila Pūkaine, Lienīte Skaraine, Līga Loza, Raimonds Gulbis un Talsu novada uzņēmējdarbības speciālistes amatam izvirzītā Inga Sokolova.

WhatsApp Image 2018-03-22 at 12.29.28

Tā kā TKK valde februārī bija tikusies ar Talsu novada pašvaldības vadību, tad vispirms valde dalījās ar informāciju par tikšanās gaitu ar pašvaldības vadību. Klātesošie sākumā tika iepazīstināti ar Talsu novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciālistes amata kandidāti Ingu Sokolovu un tad informēti gan par uzņēmējdarbības speciālistes amata nākotnes vīziju, gan par jaunajām TKK telpām, gan par „Latvijai 100” plānotajiem pasākumiem Talsu novadā un topošo vides objektu „Latvijas saule”, gan iepirkuma un būvniecības plāniem pašvaldībā, gan skolu reformu un pašvaldības kapitālsabiedrībām. Valdes sēdes dalībnieki pārrunāja visus šos jautājumus un nosprieda, kādi jautājumi šādās tikšanās reizēs vēl būtu pārrunājami.

Turpinot valdes sēdi, tiek runāts par TKK kopsapulci, jo līdz š.g.31.martam biedrībām VID ir jāiesniedz apstiprināts gada pārskats. Tiek nolemts, ka kopsapulci apvienos ar Latvijas Bankas un Latvijas Avīzes organizēto diskusiju „Reģionu sarunas par labklājību” 23.martā, kur TKK biedri tiek aicināti uz tikšanos ar Latvijas Bankas padomes locekli Edvardu Kušneru, Monetārās politikas pārvaldes vadītāja vietnieku Mārtiņu Bitānu un valdes locekli Hariju Ozolu.

Pārejot pie nākamā valdes sēdes jautājuma, tiek runāts par TKK sadarbību ar LTRK. LTRK Kurzemes Padomes priekšsēdētājs Andis Araks un LTRK Mazo un vidējo uzņēmēju padomes priekšsēdētāja Lienīte Skaraine klātesošos informē par LTRK dienas kārtībā svarīgākajiem jautājumiem, t.i. par kases aparātiem, ātrajiem kredītiem, personas datu aizsardzības ieviešanas regulēšanu, Eiropas naudu izstādēm un rosinājums runāt par automātisku nodokļu atmaksu, māmiņu atsākšana strādāt, saglabājot „māmiņu algu” un viesstrādnieku ievešana Latvijā. Runājot par sadarbību ar LTRK, rodas jautājums vai TKK arī turpmāk piedalīsies LTRK rīkotajos pasākumos Talsos ar finansiālu atbalstu, bet, lai to izlemtu, vispirms ir jānoskaidro, cik liels finansējums šajos pasākumos būs nepieciešams.

Turpinājumā valdes sēdes dalībnieki spriež gan par Whatsapp grupas nepieciešamību TKK biedriem, lai uzlabotu informācijas apriti starp biedriem, gan TKK aktivitāšu plānu 2018.gadam, pie kura izveidošanas tiek aicināts piedalīties ikviens TKK biedrs ar savām idejām un ierosinājumiem, gan par citiem TKK svarīgiem jautājumiem.

TKK valdes sēdes izskaņā vēl AS Citadeles banka Talsu filiāles vadītāja Baiba Freināte informē par iespēju Talsu komersantu klubā noorganizēt semināru „Nauda nāk”, kuru vada ilgtermiņa uzkrājumu eksperte, AAS „CBL Life” un AS „CBL Atklātais pensiju fonds” valdes priekšsēdētāja Jolanta Jērāne. Seminārs ir domāts ikvienam gan darba devējam, gan darba ņēmējam, lai iedotu cilvēkiem izpratni par to kā strādāt ar savu naudu, kā izdzīvot ar to, kas ir un kā ar prātu veidot savu ikdienas budžetu.Aptaujas

Pašlaik nav pieejama neviena aptauja

Tuvākie notikumi

maijs 2020
P O T C P Se Sv
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31