SĀKUMS

Aktualitātes

Sep 07

Talsu bruncis bildes

Nu jau devīto gadu Talsu pašvaldība rīko konkursu “Talsu bruncī ieaustie” (līdz 2016. gadam ar nosaukumu „Sakoptākā pilsēta vai pagasts”), lai apskatītu, vairāk vai mazāk zināmas, vai arī pavisam jaunas vietas un ēkas un lai iepazītos ar novada čaklajiem, radošajiem un aktīvajiem iedzīvotājiem, kuri ar savu darbu, dara apkārtējo vidi sakoptāku un skaistāku.

Jau par tradīciju ir kļuvis, ka kopā ar Talsu pašvaldības žūriju pie šī konkursa dalībniekiem, dodas arī Talsu komersantu kluba (TKK) pārstāvji, lai izvērtētu „Talsu bruncī ieaustie” pretendentus un pēc tam piešķirtu savu simpātiju balvu. Šogad konkursanti bija pieteikti šādās nominācijās: „Sakoptākā privātmāja”, „Ģimenēm un bērniem draudzīgākais pagalms”, „Sakoptākā vēsturiskā ēka”, „Rosīgākais uzņēmums”, „Darbīgākā zemnieku saimniecība”, „Draudzīgākā tirgotava vai kafejnīca”, „Aktīvākā organizācija”, „Čaklākais mājražotājs”, „Radošākais novadnieks”, „Skaistākais dārzs”, „Gada jaunums”.

TKK valdes sēdē tika nolemts, ka tāpat kā iepriekšējos gadus, TKK balvas iegūs trīs pretendenti un balvā saņems  keramikas darbnīcas “Ciparnīca” Tals’ keramik’ podnieku  veidotās keramikas bļodas ar TKK logo.

Pretendentu izvērtēšanā tika nolemts, ka TKK šogad balvas pasniegs šādās nominācijās: „Aktīvākā organizācija” biedrība „Mednieku klubs „Laidze”, „Darbīgākā zemnieku saimniecība” ZS „Cukuriņi” un „Rosīgākais uzņēmums” TKK biedrs SIA „European Sport Installations”. Konkursa uzvarētāju apbalvošana notika š.g. 31.augustā konkursa noslēguma pasākumā.

Foto: Kaspars Poriņš.

Tasu bruncī ieaustie foto

Talsu bruncī ieaustie_bildes

 

Talsu bruncī ieaustie bildes

Talsu bruncī bildes

 Aptaujas

Pašlaik nav pieejama neviena aptauja

Tuvākie notikumi

jūlijs 2020
P O T C P Se Sv
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2