INFORMĒ

Mūsu uzņēmēji

Feb 10

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Ventspils pilsētu aicina pieteikties uzņēmējus dalībai “Uzņēmēju dienās Kurzemē 2017″, kas notiks 2. un 3.jūnijā Ventspils Olimpiskajā centrā, Ventspilī, Sporta ielā 7/9.

ud2017

“Uzņēmēju dienas Kurzemē” pirmo reizi kā Kurzemes reģiona visaptveroša izstāde tika rīkota 2016.gada maijā Liepājā. Lai turpinātu pasākuma reģionālo principu, iesaistot iespējami lielu uzņēmumu skaitu no Ventspils, Liepājas, kā arī citām pilsētām un novadiem, šogad pasākums norisināsies Ventspilī. Izstādes ietvaros plānoti vairāk nekā 200 dalībnieki, kuri rādīs savu produkciju un pakalpojumu klāstu, lai iepriecinātu aptuveni 10 000 apmeklētāju no visas Kurzemes.

Pagājušajā gadā izstādē piedalījās vairākas Kurzemes pilsētu un novadu pašvaldības, stāstot apmeklētājiem par tur aktuālo, kā arī sniedzot iespēju reklamēties saviem uzņēmējiem. Šogad ceram uz pašvaldību un uzņēmēju dalības daudzveidību, lai šo pasākumu iedibinātu kā ikgadēju tradīciju un svētkus gan pasākuma dalībniekiem, gan viesiem. Tāpat Uzņēmēju dienu ietvaros norisināsies SEB Auto dienas, kur “SEB līzings” nodrošinās iespēju iepazīties ar vairāk nekā 50 jaunākajiem automašīnu modeļiem, noskaidrot to iegādes un finansējuma iespējas, kā arī doties izmēģinājuma braucienā ar visdažādākajām automašīnām – sākot no kompaktklases līdz pat apvidus auto.

Uzņēmumiem dalība “Uzņēmēju dienās Kurzemē 2017″ dod iespēju sevi pozicionēt arī kā potenciālo prakses vai nākotnes darba vietu, jo sadarbībā ar pašvaldībām plānots organizēt skolu jauniešu un studentu ierašanos. Ik gadu pasākuma dalībnieki ir arī augstskolas un vidējās profesionālās mācību iestādes, tādēļ pasākums būs sava veida atvērto durvju dienas nākotnes profesijas, darba vai prakses vietas izvēlē.

Kā ierasts, “Uzņēmēju dienu Kurzemē” ietvaros tiks rīkots biznesa iespēju forums, kas notiks sadarbībā ar ALTUM. Forumā būs iespēja uzklausīt ekspertu viedokli par jaunākajām makroekonomiskajām tendencēm, saņemt vērtīgu informāciju par eksporta atbalsta pasākumiem un valsts garantijām gan iesācējiem, gan lieliem uzņēmumiem. Notiks diskusijas ar valsts un pašvaldību amatpersonām un dažādu jomu ekspertiem par Kurzemes reģiona uzņēmējdarbības vides attīstības perspektīvām, biznesa efektivitātes veicināšanas iespējām, nodokļu jautājumiem un citiem aktuāliem tematiem uzņēmējdarbībai.Aptaujas

Pašlaik nav pieejama neviena aptauja

Tuvākie notikumi

jūlijs 2020
P O T C P Se Sv
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2