Previous Next

SIA "Brabantia Latvia"

Uzņēmums nodarbojas ar plaša sortimenta, izturīgu, funkcionālu un ilgi kalpojošu sadzīves metālizstrādājumu produktu ražošanu mājsaimniecībām.
SIA "Brabantia Latvia" ir Talsu Komersantu Kluba biedrs no 2018.gada.

SIA Brabantia Latvia – metālapstrādes uzņēmums

Brabantia uzņēmums ir dibināts 1919. gadā Nīderlandē, piedāvājot tirgum mājsaimniecības preces.

SIA ''Brabantia Latvia'' uzņēmums ir pazīstams ar plaša sortimenta, izturīgu, funkcionālu un ilgi kalpojošu sadzīves metālizstrādājumu produktu ražošanu mājsaimniecībām.

Uzņēmums specializējas veļas gludināmo dēļu ražošanā (10 gadu garantija) un veļas žāvētāju ražošanā ( 5 gadu garantija).

Lielākā daļa Brabantia produkcijas ir “Cradle to cradle” sertificēta. Tas nozīmē, ka produktu ražošanā izmantotie materiāli un tehnoloģijas ir ar visiespējamāk mazāko negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi.  Pat pēc lietošanas beigām visas Brabantia produktu komponentes var pārstrādāt un izmantot atkārtoti.

Brabantia misija ir radīt skaistus un ilgtspējīgus risinājumus, lai padarītu klientu ikdienas mājas darbus patīkamākus. Tas nozīmē, ka Brabantia ražoto produktu dizains vienmēr ir mūsdienīgs, atraktīvs – tāds, kas rada vēlmi veikt ikdienas mājas darbus, pat ja tie šķiet garlaicīgi.

 

Saražotā produkcija tiek sūtīta uz aptuveni 95 valstīm, bet galvenie tirgi ir Beļģija, Nīderlande, Anglija, Francija, Spānija un nu jau arī ASV.
Galvenie klienti ir Amazon, Blokker, Costco, Auchan, bol.com
Uzņēmums var lepoties ar dažādiem sasniegumiem:
‘’Biznesa Efektivitātes čempiona’’ tituls Latvijā – 2017. un 2019. gadā.
“Zaļās izcilības balva” no Vides Valsts dienesta un Vides un reģionālās attīstības ministrijas – 2018.gadā.
2012. gadā Talsu novada ‘’Sakoptākais uzņēmums pagastā’’.
2012. gadā ‘’Kurzemes gazele 2012 – visstraujāk augošais uzņēmums Kurzemē.
2010. gadā ‘’Eksportspējīgākais komersants’’.


Drukāt   E-pasts

Saistītie raksti